Kaygun Yapı, inşaat taahhüt, prefabrik ev, mühendislik hizmetleri, danışmanlık hizmetleri, imar barışı danışmanlığı ve kat mülkiyetine geçiş işlemleri, peyzaj, daire alım, satımı yapan, kiralayan ve her türlü dekorasyon hizmeti sunan bir şirkettir. Müşteri portföyünü daha da artırmayı, her yeni projede mutlu ve bize inanan, güvenen kişiler  kazanmayı hedeflemekteyiz. Önceliklerimiz arasında  Müşteri Memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Bu amaçla 2010 yılından bu yana edindiğimiz tecrübelerimiz doğrultusunda  2018 yılında yeni bir başlangıç yaparak Kaygun Yapı adı altında resmi bir kuruluş olarak Mimarımız, Mühendisimiz ve tecrübeli personelimiz ile yeniden hizmetinizdeyiz. Alınan her yeni proje de araştırmalar düzenli olarak yapılıp, alınan sonuçlar titizlikle incelenmekte, elde edilen raporlar ışığında gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

Bunun sonucu olarak, Müşteri Memnuniyeti alanında yapılan araştırmalarda memnuniyet oranı %90’ları aşarken, Marka Bilinirlik Araştırması sonuçlarına göre ise spontane bilinirlikte Kaygun Yapı ilk akla gelen firmalar arasındadır.

Her müşterimiz bizim için bir referans niteliğindedir. İlgi ve memnuniyetleriniz doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet vermeyi ve mutlu müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bizimle olacağınızı biliyoruz ve bu yüzden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

Sizlerle güzel işler yapacağımızı biliyor ve buna inanıyoruz.

  • Çözüm Odaklı FikirlerSize özel çözüm odaklı fikirler sunuyoruz
  • Uzman MühendislikDaima uzman ekibimiz ile kesin sonuç sunuyoruz
  • Modern Bakış AçısıYeniliklere daima açık bir şekilde çalışma şekli
  • Daima DestekSonuca odaklı daima destek hizmetimizle tanışın